Megújult Az Urológiai Osztály A Jahn Ferenc Dél-Pesti Kórház És Rendelőintézetben

Átadták A Jahn Ferenc Dél-Pesti Kórház És Rendelőintézet Megújult Urológiai Osztályát

2021. július 5-e egy olyan kivételes nap a kórházunk történetében, melyet méltán nevezhetünk mérföldkőnek, hiszen egy teljes egészében felújított kórházi osztály felavatására került sor, amely mára minden egyes elemében megfelel a legkorszerűbb műszaki és technológiai elvárásoknak. A legmodernebb megoldásokkal, a 21. század követelményeit és technikai vívmányait felsorakoztató innovációkkal találkozhatunk az Urológia Osztály szobáiban, folyosóin és nővérpultjánál.

A felújítási munkák az osztályon 2020. decemberében kezdődtek el, éppen abban az évben, amikor a kórház a 40. születésnapját ünnepelte. A felújítás során nem csupán a burkolatok, a csővezetékek, az elektromos rendszer, a radiátorok, a nyílászárók és a lámpatestek cseréjére került sor, hanem új, innovatív megoldásokat is sikerült megvalósítani. A fejlesztések és a korszerű technológiai megoldások eredményeképp az Urológia területén található betegellátást szolgáló helyiségek két darab egyágyas kórteremmel, egy új orvosi szobával és két új endourológiai vizsgálóval bővültek.