Tervezett egészségügyi ellátások elhalasztása

Tisztelt Betegeink!

A koronavírus-fertőzés magyarországi terjedésének megfékezése, valamint dolgozóink és a gyógyintézet által ellátott betegek egészségének védelme érdekében, továbbá a hatékony betegellátás megszervezhetősége céljából 2020. március 16-tól kezdődően az egészségügyi veszélyhelyzet fennállásáig kórházunk főigazgatója a fekvő- és járóbeteg-ellátás keretében elrendelte a tervezhető egészségügyi ellátások elhalasztását, illetve átütemezését.
A beteg tervezett/elektív egészségügyi ellátására – a veszélyhelyzet időtartama alatt – csak abban az esetben kerülhet sor, ha azt sürgős szükség indokolja, vagyis életveszély vagy tartós egészségkárosodás elkerülése érdekében szükséges.
A fentiekre tekintettel az Előjegyző Központnak előjegyzési időpontokat nem áll módjában kiadni.
A veszélyhelyzet fennállásának időtartama alatt a sürgősségi egészségügyi ellátásokat folyamatosan biztosítja intézményünk.

Kérjük szíves megértésüket és együttműködésüket.