Szülésfelkészítés és a szülőszoba látogatás

Kedves Kismamák!

Szeretettel várjuk Önöket a szülésfelkészítő előadásunkra és a szülőszoba látogatásra!
Ezen az előadáson beszélgetünk a szülés élettani folyamatáról, a vajúdás történéseiről és tájékoztatást adunk a kórházban töltött napok várható eseményeiről.

Témakörök:

• a szülés megindulásának jelei, teendők, tanácsok;
  • a szülőszobára való felvétel menete;
  • az apás szülés feltételei;
  • a vajúdás menete, vajúdást segítő praktikák, eszközök, tanácsok;
  • a gyermekágyas időszak tudnivalói;
  • a szülőszoba és gyermekágyas osztály bemutatása.

Amennyiben az osztály az előadás idejében maximális kihasználtság alatt áll sajnos nem tudjuk Önöknek megmutatni szülőszobáinkat, hiszen a látogatással megzavarnánk az ott vajúdó kismamákat, párokat!

Időpontok:

• 2021.09.10. – 15:00
  • 2021.09.20. – 15:00
  • 2021.10.04. – 13:00
  • 2021.10.18. – 15:00

A szülésfelkészítés és a szülőszoba látogatás aktuális programja és elérhetősége a Pesterzsébeti Egészségfejlesztési Iroda, valamint a Jahn Ferenc Dél-pesti Kórház és Rendelőintézet Facebook oldalán érhető el!

A programra ide kattintva lehet jelentkezni!

Érkezés és regisztráció:

Az előadások napján a megadott időpontoknak megfelelően 12:30-tól vagy 14:30-tól a Pesterzsébeti Egészségfejlesztési Irodában, a Jahn Ferenc Dél-pesti Kórház és Rendelőintézet Nővérszálló épületében (1204 Budapest, Köves út 1.)

Kérjük, hogy kérdés esetén az efi20info@delpestikorhaz.hu e-mail címre írjon nekünk!