Ugrás a fő tartalomhoz
SEMMELWEIS NAP

Semmelweis-nap alkalmából Prof. Dr. Kásler Miklós, az emberi erőforrások minisztere Batthyány-Strattmann László-díjat adományozott Dr. Ralovich Zsoltnak, a Jahn Ferenc Dél-pesti Kórház és Rendelőintézet főigazgatójának, az egészségügyi ellátás fejlesztése érdekében végzett szakmai munkája, kimagasló teljesítménye elismeréseként.

A magyar egészségügy napja alkalmából szervezett ünnepségen köszöntőt mondott Kásler Miklós, az emberi erőforrások minisztere és Horváth Ildikó egészségügyért felelős államtitkár.

Semmelweis-díjat kapott Kollár Lajos, a Pécsi Tudományegyetem Központi Érsebészeti Klinika egyetemi tanára, tizennégyen részesültek Batthyány-Strattmann László-díjban, Pro Sanitate díjat pedig egy orvos vehetett át, továbbá harminchat miniszteri elismerő oklevelet osztottak ki.