1 MILLIÓ FORINTOS TÁMOGATÁS A SPARTÓL

1 millió forintos támogatás a Dél-pesti Kórház alapítványának a SPAR Magyarország Kereskedelmi Kft. felajánlásával

Kétmilliárd forintból újult meg a pesterzsébeti INTERSPAR áruház. A 2016. november 23-án tartott ünnepélyes átadón Maczelka Márk kommunikációs vezető kiemelte: „A SPAR üzletpolitikájában a fejlesztések mellett nagyon fontos helyen áll társadalmi ügyek felkarolása, intézmények támogatása, ezért a vállalat 1.000.000 forintos támogatást nyújt a Jahn Ferenc Dél-pesti Kórház és Rendelőintézet számára, amely fontos egészségügyi intézménye a városrésznek”.

Az egymillió forintos felajánlást dr. Ralovich Zsolt, a Jahn Ferenc Dél-pesti Kórház és Rendelőintézet főigazgatója Szalay Zsolttól, az INTERSPAR hipermarketekért felelős értékesítési vezetőjétől vehette át.